‘Talih Tanrıçası’nın hususi vizyonu yapılmış oldu

Hususi vizyonu yapılmış oldu

25 Mart’ta gösterime girecek olan ‘Talih Tanrıçası’nın İstanbul’daki hususi vizyonu Soho House’da yapılmış oldu. Dünyaca meşhur yönetmen Ferzan Özpetek’in katılımıyla meydana gelen gösterime Zerrin Tekindor, Çağlar Çorumlu, İsmail Küçükkaya, Gökhan Mumcu, Simge Fıstıkoğlu, Gülay Avşar, Sinan Öncel, Bulut Reyhanoğlu, Naz Elmas ve gazeteci dostları katıldı.

Vizyon öncesi, usta yönetmen Ferzan Özpetek’in katılımıyla meydana gelen hususi gösterime katılan konuklar, filmin hikayesinden oldukça etkilendiklerini dile getirdiler. Gözyaşı ve kahkahanın birbirine karıştığı ‘Talih Tanrıçası’ için sıcacık, insanı fazlasıyla etkileyen, ruhlara dokunan bir film yorumunu yaptılar.

Çağlar Çorumlu

Çağlar Çorumlu

Zerrin Tekindor: Görüntüler, müzikler oldukça iyi, çocuklar da mükemmel, nefis bir Ferzan Özpetek filmi.
Çağlar Çorumlu: Oldukça duygulu bir film. Film bitince 5 dakika yerimden kalkamadım.
İsmail Küçükkaya: Ferzan Özpetek filmlerini oldukça beğenirim. Bu başka bir boyuta geçmiş. Diyaloglar, filmin kendisi, bütünüyle oldukça etkilendim.
Gökhan Mumcu: Duygular bir o kadar güzel anlatılıyor ki, içindeki sürprizler, bilhassa de Sezen Aksu beni oldukça etkiledi. Oldukça güzel bir film.

Gösterildiği ülkelerde seyircinin yoğun ilgi gösterdiği filmin başrollerinde Bilgisiz Periler filminden tanıdığımız Stefano Accorsi, Jasmine Trinca, Edoardo Leo ve Serra Yılmaz içeriyor.
R&C Production ve Warner Bros Entertainment Italia ortaklığında çekimleri meydana gelen filmin içeriği Ferzan Özpetek, Gianni Romoli ve Silvia Ranfagni”ye ilişik. İtalya’da gişe rekorları kıran ve gösterildiği ülkelerde eleştirmenlerin övgüyle söz etmiş olduğu ‘Talih Tanrıçası’nın, Türkiye izlenme hakları BKM’ye ilişik.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.